Komiksy, Tomasz Kleszcz, dobre komiksy, fantastyka, klasyka - Księgarnia wysyłkowa

Komiks dla rodziców

 • kamien_przeznaczenia2[1].jpg

  Kamień Przeznaczenia

  Seria "Kamień Przeznaczenia" to zbiór pięciu ksiąg o ludziach stworzonych przed tysiącami lat przez starożytnych bogów, którzy przybyli z gwiazd by przejąć Ziemię w swoje władanie, a którzy na drodze inżynierii genetycznej przekształcili na swój obraz i podobieństwo prymitywnego hominida w człowieka, aby im służył i dla nich pracował.

Sortuj wg:
 • Komiks - Kamień Przeznaczenia część II

  kamien_przeznaczenia2a.jpg

  Marduk nie zdołał przejąć Kamienia Przeznaczenia. Zdecydowany osiągnąć swój cel za wszelką cenę obudził machinę bojową kolosalnych rozmiarów – Ullikummiego. Dux nie ma wyboru, musi dostać się wraz z Nataszą do miejsca, w którym ukryta jest starożytna broń o kosmicznej sile rażenia, jedyna zdolna przeciwstawić się sile machiny bojowej pędzącej w stronę ziemi. Ullikummi zbliża się z wielką prędkością... Rozpoczyna się wyścig z czasem, z Mardukiem oraz jego poddanymi.

  NAKŁAD WYCZERPANY
  Cena:0.00
 • Komiks - Kamień Przeznaczenia część V

  kamien-przeznaczenia-cz-5-2016.jpg

  Ostatnia, piąta, zamykająca część serii Kamień Przeznaczenia! Kto wygrał? Jaką cenę zapłacili ziemianie? Tego dowiesz się z ostatniej, piątej części Kamień Przeznaczenia, która zostanie wydana w 2016 roku!

   

   

  ZAPOWIEDŹ
  Cena:0.00
 • Komiks - Kamień Przeznaczenia część I

  Kamień Przeznaczenia, część 1, okładka

  Ludzie zostali stworzeni przed tysiącami lat przez starożytnych bogów, którzy przybyli z gwiazd by przejąć Ziemię w swoje władanie. Na drodze inżynierii genetycznej przekształcili na swój obraz i podobieństwo prymitywnego hominida w człowieka, aby im służył i dla nich pracował. W wyniku krwawych walk o władzę nad Ziemią wyniszczyli się w wojnach i konfliktach, które doprowadziły do ich upadku.

   

   

   

  NA MAGAZYNIE
  Cena:12.50
 • Komiks - Kamień Przeznaczenia część III

  kamien_przeznaczenia3.jpg

  Wyścig trwa. Ullikummi nieprzerwanie zbliża się do ziemi. Dux niepowstrzymanie mknie do celu i zmusza Marduka do osobistej interwencji. Konflikt wydaje się nieunikniony. Jak człowiek poradzi sobie w starciu z bogiem? Jak ludzie poradzą sobie z zagrażającą ziemi maszyną?

   

   

   

   

   

   

  NA MAGAZYNIE
  Cena:12.50
 • Komiks - Kamień Przeznaczenia część IV

  KAMIEN_4[1].jpg

  Marduk powstrzymał pochód Duxa. Jak skończy się spotkanie bóstwa z człowiekiem? Kim jest Ninurta, tajemnicza postać która stanęła na drodze Marduka do zdobycia supremacji? Do jakiej granicy są w stanie
  posunąć się politycy w celu ukrycia tajemnic wojskowych?

  NA MAGAZYNIE
  Cena:12.50