Bajki dla dzieci - Księgarnia wysyłkowa

Bajki dla dzieci

Bajki dla dzieci.

 • Pan Kaczka - bajka o bohaterskiej kaczce

  Pan Kaczka® - seria

  "Pan Kaczka®", bohater o wielkim sercu, wyrusza w podróż przez oceany aby uratować swoją Farmę. Jego przewodnikiem jest piracka mapa a jego wsparciem łódź od Pelikana. Książeczki otrzymały bogatą i znakomitą oprawę graficzną, którą wykonał pan Tomasz Kleszcz, znany ilustrator komiksów.

  Pan Kaczka zawitał również tutaj 

Sortuj wg:
 • Pan Kaczka - Wyspa Skarbów (zapowiedź)

  Pan Kaczka - Wyspa Skarbów

  Kolejne przygody Pana Kaczki. Tym razem piracka mapa prowadzi Pana Kaczkę wprost do ukrytego skarbu Piratów. Gdzie jest skarb i czym on jest, tego dowiesz się drogi czytelniku z pięknego opowiadania i ślicznych ilustracji.

  ZAPOWIEDŹ
  Cena:0.00
 • Pan Kaczka - Nowa Farma (zapowiedź)

  Pan Kaczka - Nowa Farma

  Kolejne przygody Pana Kaczki. Tym razem naszego bohatera czeka podróż balonem, który Pan Kaczka znalazł... Gdzie, tego dowiesz się drogi czytelniku z pięknego opowiadania i ślicznych ilustracji.

  Książka zawiera kolorowanki!

  ZAPOWIEDŹ
  Cena:0.00
 • Pan Kaczka Wyspa Jong Jang - promo

  PanKaczka1JongJang640.jpg

  Z okazji zakończenia roku szkolnego 2017, Pan Kaczka Wyspa Jong Jang + Balonik PAN KACZKA."Pan Kaczka®", bohater o wielkim sercu, wyrusza w podróż przez oceany aby uratować swoją Farmę. Jego przewodnikiem jest piracka mapa a jego wsparciem łódź od Pelikana.

  NA MAGAZYNIE
  Cena:8.00
 • Pan Kaczka - Wyspa Jong Jang (bestseller)

  PanKaczka1JongJang640.jpg

  Pierwsza część przygód Pana Kaczki, bohatera o wielkim sercu, który postanawia wyruszyć w daleką podróż w poszukiwaniu....  A tego dowiesz się drogi czytelniku z pięknego opowiadania i ślicznych ilustracji.

  Kupując ten produkt, wspierasz edukację Szymona Witeckiego, na którą przekazujemy 5zł od każdego sprzedanego egzemplarza.

   

  NA MAGAZYNIE
  Cena:10.00